Studio

Till Lofsangruppens studio på Södermalm i Stockholm välkomnar vi dig som vill ha personlig träning eller delta i workshops och kurser i en ombonad, exklusiv miljö. Våra licensierade personliga tränare finns på plats i studion på Rosenlundsgatan 32. Vår kompetens spänner över allt från löpcoachning och tung styrketräning till säker, effektiv träning för dig som är eller har varit gravid, eller träning för dig som vill ha en nystart - oavsett om du är gammal elitidrottare eller aldrig satt din fot i ett gym. 

Studion är öppen för dig som bokat tid hos en av våra personliga tränare eller har anmält dig till en kurs eller workshop. Kontakta någon av oss för att boka personlig träning eller ett första möte där vi tar fram ett träningsupplägg som passar just dig! 

Ett träningspass med egen PT hos oss kostar 850:- eller 10 träningspass för 8000:- inkl moms. 

Du når oss som jobbar i studion via mail:

marie@lofsan.se

hanne@lofsan.se

nathalie.schioler@lofsan.se

lena@lofsan.se

jenny@lofsan.se

sara.wiss@lofsan.se

lovisa@lofsan.se

 

Våra Coacher

Lovisa Sandström
Lofsangruppens grundare och huvudcoach.
Marie Åkerlind
Det är HUR du tränar som kommer ge resultat, inte hur ofta eller hur länge!
Hanne Lindström
Jag hjälper dig att nå dina mål - oavsett om det handlar om hälsa eller prestation.
Jenny Strandljung
Träning är för alla. Det gäller bara att se till dina förutsättningar och vad som motiverar just dig
Lena Ovegård
Träning ska vara någonting som hjälper dig och ger energi till resten av livet!
Sara Wiss
Jag älskar att se personer växa och se dom börja tro på sig själva!
Nathalie Schiöler